Proběhlé akce

Historicky první soutěž v silovém trojboji v Havlíčkově Brodě je za námi. Spousta nových osobních rekordů! Gymnázium Havlíčkův Brod se proměnilo na jeden den v obří Powelifting Gym. Poděkování patří všem nadšencům, kteří dorazili a soutěžili. Dále celému organizátorskému týmu #wafkcrew, který zařídil, aby vše klapalo jak má.

Akce WAFK 30+ byla úspěšná! Cílem akce bylo motivovat ženy starší 30 let, aby zahrnuly sílový trénink do svého života. Dva lektoři, Adam a Michal, vedli akci a učili účastnice, jak pracovat s různým vybavením. Martina také vedla skupinu ve warm-up aktivitě, alpském tréninku.

Citypark Jihlava - nákupní centrum v historickém centru největšího města na Vysočině. Nachází se v něm obchody, parkoviště, kavárny, kina, kadeřnictví, potraviny nebo třeba hrazdy a činky.

Poslední květnovou sobotu (28.5.) proběhla na Plovárenském sportovním hřišti v Havlíčkově Brodě oblíbená soutěž WAFK challenge. Jak už název (Workout Away From Keyboard) napovídá, cílem této akce bylo dostat širokou veřejnost pryč od počítačových klávesnic, a ukázat všem věkovým kategoriím, že pohyb a cvičení ve formě workoutu může být velmi...

Dne 11. září 2019 se konala na Workoutovém hřišti Plovárenská první akce WAFK Challenge. Akce se zúčastnilo 19 kamarádů, kteří se vyzvali k super výkonům. I přesto, že akce byla zatím bez rozpočtu a bez cen, byla pro všechny účastníky obrovskou zábavou.