Proběhlé akce

Kategorii ženy vyhrála Valerie Kostková. V kategorii sport muži se na prvním místě umístil Jakub Severa, na druhém Vít Malimánek a na třetím Jakub Schläfer. Nakonec v kategorii hobby muži skončil první Jan Vacek, druhý Kamil Rudodlf a na třetím místě Jiří Kotlas.

3. května proběhla první komunitní akce tohoto roku, Jarní benchpress. Ta se konala ve FIT HB.

Do Citypatku Jihlava většina z vás vyrazí nejčastěji pouze za nákupy. Avšak 7.10. se zde uskutečnila velmi netradiční akce. Obchodní centrum se zaplnilo sportovci silových disciplín. Cílem této akce bylo ukázat veřejnosti, že pohyb a cvičení v různých formách může být velmi prospěšnou a nedílnou součástí zdravého životního stylu každého z nás. Tato...

Letošní ročník (2023) sportovní akce WAFK Challenge Havlíčkův Brod byl jedinečným zážitkem, který přilákal velkou popularitu. Tento rok se akce výrazně rozrostla, přinášejíc více sportovních disciplín, mnohem více partnerů a zajímavé novinky pro účastníky. Od tradiční kategorie Strongman, která je v Havlíčkově Brodě velmi oblíbená, po novou...

Historicky první soutěž v silovém trojboji v Havlíčkově Brodě je za námi. Spousta nových osobních rekordů! Gymnázium Havlíčkův Brod se proměnilo na jeden den v obří Powelifting Gym. Poděkování patří všem nadšencům, kteří dorazili a soutěžili. Dále celému organizátorskému týmu #wafkcrew, který zařídil, aby vše klapalo jak má.

Akce WAFK 30+ byla úspěšná! Cílem akce bylo motivovat ženy starší 30 let, aby zahrnuly sílový trénink do svého života. Dva lektoři, Adam a Michal, vedli akci a učili účastnice, jak pracovat s různým vybavením. Martina také vedla skupinu ve warm-up aktivitě, alpském tréninku.

Citypark Jihlava - nákupní centrum v historickém centru největšího města na Vysočině. Nachází se v něm obchody, parkoviště, kavárny, kina, kadeřnictví, potraviny nebo třeba hrazdy a činky.