WAFK Challenge Silový trojboj v Jihlavě 2023!

07.10.2023

Do Citypatku Jihlava většina z vás vyrazí nejčastěji pouze za nákupy. Avšak 7.10. se zde uskutečnila velmi netradiční akce. Obchodní centrum se zaplnilo sportovci silových disciplín. Cílem této akce bylo ukázat veřejnosti, že pohyb a cvičení v různých formách může být velmi prospěšnou a nedílnou součástí zdravého životního stylu každého z nás. Tato konkrétní akce byla zaměřena na silový trojboj, ovšem nechyběly zde ani workoutové disciplíny.

Akci již druhým rokem pořádali fitness nadšenci z uskupení WAFK Challenge (sledujte je na instagramu @wafk_challenge), kteří připravili nejen skvělý den plný aktivit, ale také navodili úžasnou atmosféru v prostorách nákupního střediska.

Během svého nákupu jste tedy mohli sledovat neuvěřitelné úspěchy silových sportovců a podpořit jejich výkony v soutěžních disciplínách nebo při párové workoutové výzvě. Nedílnou součástí byla i výzva pro děti, které se zúčastnila spousta malých sportovců ve věku 5-14 let, a to hned v několika kategoriích.

Kromě soutěží celou akci doplňoval zajímavý doprovodný program, kdy Michal Duchan překonal další světový rekord v přítazích. Tentokrát by překonán počet přítahů se 45kg závažím za 1 hodinu. Proběhla také exhibice, při které Tomáš Pospíšil předvedl různé prvky street workoutu.

Před závěrečným vyhlášením výsledků všech disciplín předvedl Honza Jiruše své umění Benchpressu, kdy zvedl neuvěřitelných 250kg. Akci zakončilo vystoupení jihlavských cheerleaders.

Všichni sportovci, kteří se zúčastnili některé ze soutěží nebo exhibic, obdrželi malý balíček a ti nejlepší i další krásné ceny, za což bychom chtěli poděkovat našemu největšímu partnerovi firmě NUTREND. Tato akce by se samozřejmě nemohla uskutečnit ani v případě, pokud by sportovci neměli s čím cvičit. Proto patří velké poděkování i Attack Gym Humpolec za možnost zapůjčení sportovního vybavení.

Největší poděkování ale patří všem, kteří do City parku přišli. Ať už soutěžit, podpořit sportovce, nebo se jen podívat a inspirovat.

Věříme, že jsme si tento den všichni velice užili a odnesli si skvělé zážitky.

DĚUJEME a těšíme se na další společné akce.

WAFK CREW