Flex Challenge by WAFK

Ahoj sportovci a milovníci pohybu!

Máme pro vás skvělou zprávu! 17. září 2023 se v naší posilovně Flex Fitness koná nezapomenutelná sportovní událost, která si zaslouží vaši účast. Představujeme vám Flex Challenge by WAFK!

Kdy: 17. září 2023

Kde: Flex Fitness, Stupkova 10 Olomouc

Kdo je pozván: Všichni sportovci i amatéři

Co vás čeká:

  • Různé výzvy: Přijďte a dejte svému tělu co nejvíce! Čekají na vás různé sportovní výzvy, které vás rozhodně pobaví a posunou vaše hranice.

  • Soutěže: Můžete se těšit na soutěžní WODčka, která vám ukáží, na co všechno jste schopni.

  • Naučte se od profesionálů: Budou zde ukázky, jaké cviky a intervaly jsou pro vaše tělo nejlepší. A pokud jste nováček, nebojte se, budete v dobrých rukou.

  • Společná rozcvička: Začneme společnou rozcvičkou a mobilitními cvičeními, abyste byli připraveni na akci v plné síle.

  • Bootyworkout s oblíbenou lektorkou Terezkou: Přijděte si vychutnat krátkou ukázku cvičení na zadek s naší oblíbenou lektorkou Terezkou. Zlepšení kondice a posílení zadku nikdy nebylo tak zábavné! 

  • Zábava pro všechny věkové kategorie: Tato událost není určena pouze pro dospělé. Máme program i pro děti, teenagerky a sportovce všech věkových kategorií.

Přijďte se pobavit, zlepšit svou fyzickou kondici a potkat nové přátele. Tato akce je otevřená pro všechny, ať už jste začátečníci nebo zkušení sportovci.

Nezapomeňte si zarezervovat místo a připravit se na den plný sportovního nadšení! Těšíme se na vás v Flex Fitness.

Máte dotazy nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat na info@wafk.cz nebo 720282360 (Jan Zavadil, organizátor).

Těšíme se na setkání s vámi!

S pozdravem, Tým WAFK CREW